وب‌نوشته‌های مهدی شریفی راد

۸mm راهی برای سفر به گذشته!

۲ دیدگاه‌ها

در این وانفسای کیفیت دوربین‌های فیلم برداری که حتی از محیط دو بعدی رخ بربسته و به فضای سه بعدی قدم نهاده‌اند؛ اگر علاقه مندید تا با یک دوربین قدیمی فیلم برداری کنید، اپلیکیشن  ۸mm Vintage Camera حتماً شگفت‌زده‌تان خواهد کرد! با این اپلیکیشن شما می توانید با دوربینی مثل این(+) فیلمبرداری کنید.

این اپلیکیشن دوربین IPad، IPhone و یا حتی IPod شما را به یک دوربین ۸ میلی متری تبدیل می کند و به شما اجازه می دهد تا فیلم فرضی دوربین را به یکی از ۵ مدل XPro، Siena، ۱۹۲۰، ۷۰s و Sakura تغییر دهید، این تغییر فیلم در حین فیلم‌برداری هم امکان پذیر و همچنین شما می توانید افکت پرش فریم را هم روی فیلم اعمال کنید! علاوه بر اینها می توانید نوع لنز دوربین را هم از ۵ مدلی که در برنامه تعبیه شده انتخاب کنید.  شیوه کار و کیفیت برنامه واقعاً عالی است و اگر شما بتوانید از این اپلیکیشن به شکلی ماهرانه استفاده کنید نتیجه کار خیره کننده است و حتی ممکن است با نمونه واقعی فیلم‌بردای شده با دوربین ۸ میلی متری اشتباه گرفته شود! قیمت این اپلیکیشن تنها ۲ دلار است.

در آخرین نسخه این اپلیکیشن امکان ضبط صدا با سه حالت صدای پروژکتور، صدای محیط و حالت صامت نیز وجود دارد. ویدیوی زیر یک نمونه از فیلمبرداری با این اپلیکیشن است:

لینک در اپ استور(+)

این پست در راستای مسابقه اپلیکیشنی عصیان(+) منتشر شده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.