وب‌نوشته‌های مهدی شریفی راد

سختانه؛ گفتگوی دهباشی و دخانچی

بدون دیدگاه

برنامه های قبلی سختانه را ندیده ام اما گفتگوی میلاد دخانچی و حسین دهباشی را که دیدم، به نظرم آمد دخانچی بیش از آن چیزی که فکر می کردم توانمند است! گفتگو با کسی مثل دهباشی که بارها و در گفتگوهایش با اشخاص شناخته شده آنها را آچمز کرده است نباید کار راحتی باشد اما در همان دقایق ابتدایی که دهباشی قصد داشت با ذکر این نکته که مصاحبه زنده نیست و نتیجه نهایی شاید آن چیزی نباشد که او انتظار داشته است و سعی داشت راهی برای فرار در روزهای پس از این مصاحبه برای خود بتراشد، دخانچی سد راه او می شود!

سختانه

دهباشی اسم برنامه را که سختانه است به درستی برداشتی از اسم برنامه هارد تاک (Hard Talk) عنوان می کند و می گوید تفاوت در این است که هارد تارک زنده است و این برنامه ضبط شده. که دخانچی، که شاید بیانش در برخی لحظات عصاقورت داده و متکبرانه است بیان می کند که هیچوقت هارد تاک زنده نبوده است.

همین دقایق ابتدایی برای من بشارت‌بخش ظهور یک مجری توامند برای برنامه های گفتگوی صریح است که صدا و سیما به شدت از نبود آن رنج می برد. به یاد داشته باشید که در حال حاضر بهترین گرینه صدا و سیما برای برنامه های گفتگو محور و مناظره های جدی، مرتضی حیدری است که هر چند در گذشته قوی‌تر ظاهر شده بود اما با استاندارهای شبکه های تلویزیونی مطرح در جهان فاصله فراوانی دارد.

این گفتگو را می توانید در زیر مشاهده کنید:دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.