وب‌نوشته‌های مهدی شریفی راد

خدا می آید . . .

۲ دیدگاه‌ها

یکی از سه فیلم کوتاه مجید مجیدی، فیلمی ۳۰ دقیقه ای است با عنوان «خدا می‌ آید» (+) که داستان پسر و دختر خردسالی است که برای خدا نامه می نویسند و از او عاجزانه تقاضا می کنند تا بیاید و مادر مریضشان را به بیمارستان ببرد و خوب کند. نامه ساده و صمیمانه کودکان دوست داشتنی و تلخ است. سالها پیش برای نخستین بار دیدمش و چند روز پیش اتفاقی در شبکه اول دوباره خاطره اش زنده شد. صحنه نگارش نامه را در یوتوب قراردادم. ببینید: (لینک در یوتوب)

 

 

مجیدی فیلم کوتاه دیگری دارد به نام «آخرین آبادی» که فیلمنامه اش را سیدمهدی شجاعی نوشته است. درست در خاطرم نیست اما تا آنجا که به یاد دارم داستان یک معلم است که با ماشینش یک کتابخانه سیار درست کرده و به روستاهای مختلف می رود و به بچه ها کتاب امانت می دهد. داستان عجیب و دوست داشتنی اش را هنوز از یاد نبرده ام. اگر اطلاعات بیشتری دارید ممنون می شوم خبرم کنید.  1. مرتضی گفت:

    سلام برادر گرامی…من خیلی وقت است دنبال فیلم خدا می اید مجید مجیدی هستم…ایای امکانش است تا کل فیلم را در یوتیوپ بگذارید یا لینک دانلود این فیلم را برای من بفرستید….با تشکر.

  2. مهسا گفت:

    با سلام. من خیلی دنبال این فیلم (خدا می آید) هستم میشه خواهش کنم برام به ایمیلم بفرستین. سایت یو تیوب باز نمیشه.ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.